Ticari Araç Satış Kampanyası Ford Ticari Ailesi'ne çok özel fiyatlarla, 3 yıl sınırsız km garanti ve kredi imkanlarıyla sahip olabilirsiniz. Detaylı


Ticarette öne geçin diye KDV avantajına ek ÖTV bizden!Türkiye'de ticari aracın tek karşılığı Ford. Siz de bu aya özel kampanyalardan size göre olanı seçin.Ford'da tüm ticari araçlar 3 yıl sınırsız km garantisiyle1 sunuluyor.ÖTV Bizden KampanyasıBelirli Ford ticari araç satın alımlarında geçerli KDV indirimine ek ÖTV indirimi bizden.2%4 ÖTV indirimi geçerli Ford ticari araç modelleri: Ford Transit Courier, Ford Transit Connect, Ford Transit Custom Van, Ford Transit Van, Ford Transit Kamyonet, Ford Ranger.%5 ÖTV indirimi Ford ticari araç geçerli modelleri: Ford Tourneo Courier, Ford Transit Custom Kombi & Kombi Van, Ford Tourneo Custom, Ford Tourneo ConnectPeşin Alım Fırsatı%0 faiz fırsatından faydalanmayıp, ödeme tercihi olarak peşin ödemeyi seçenler için %4 indirim Ford Yetkili Satıcılarında.3%0 Faiz Fırsatı31 Aralık’a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford ticari araç sahibi olun.Her şey dahil finans paketi kapsamında;- Ford Touneo Connect ve Ford Transit Connect modellerine özel 70.000 TL 12 ay %0 faiz4,Diğer ticari araç modellerinde 60.000 TL 12 ay %0 faiz5 fırsatından faydalanın.05 Aralık - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında faydalanmak için,1 Yasal garanti süresine ek olarak verilen 3 yıl boyunca sınırsız km üretici güvence süresi kampanya dahilinde satışı yapılan hafif ve orta ticari araçlar için uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanan araçların periyodik bakım ve onarım işlemlerinin düzenli ve eksiksiz olarak müşterimiz tarafından yaptırılması gerekmektedir. Minimum bakım aralığı kullanıcı el kitabında belirtilen aralıktır. Sarf malzemeleri ve ömürlü parçalar kapsam dahilinde değildir. Araç için taahhüt edilen üretici güvence süresi Türkiye sınırları içerisinde satılan ve kullanılan araçlar için geçerlidir. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
2 05 Aralık - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli ÖTV bizden kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; Transit Connect, Custom Van, Transit Van, Transit Kamyonet, Transit Courier ve Ranger modellerinde %4, Courier Kombi, Custom Kombi/ Kombi Van, Custom Minibüs ve Tourneo Connect modellerinde %5 oranında uygulanmaktadır.Transit Minibüs modelleri kampanyaya dahil değildir. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilebilmektedir.3 05 Aralık - 31 Aralık 2018 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatı kampanyası aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden; tüm Ford ticari araçlarda %4 oranında uygulanmaktadır. Söz konusu kampanya peşin alım ve destekli kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir.4 5 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli 70.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford Tourneo Connect ve Ford Transit Connect alımlarının konu olduğu 70.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.833,33 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 735 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1642; yıllık toplam maliyet oranı %1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.5 5 Aralık 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli 70.000 TL 12 Ay %0 Faiz ticari araç satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Fkasko veya Bakım Paketi ile Ford Transit Connect ve Ford Tourneo Connect hariç diğer Ford ticari araçlarının satın alımlarının konu olduğu 60.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 5.000,00 TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 630 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı %0,1642; yıllık toplam maliyet oranı %1,9708 olmaktadır. Ford Otosan kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

DİĞER KAMPANYALAR